en     iran

درباره ما

طلایاب و فلزیاب لورنز


 لورنز یکی از بهترین و موفق ترین دستگاه های فلزیابی و طلایاب در جهان می باشد . افراد زیادی که با آن کار کرده اند و نتیجه گرفته اند گویای کیفیت و قدرت این دستگاه منحصر به فرد هستند . یکی از سریع ترین ، دقیق ترین و بدون خطاترین فلزیاب های پالس اینداکشن و دیجیتال می باشد .

شرکت لورنز از زمان شروع کار خود چندین مدل زده است که عبارتند از :

دیپ مکس ایکس 3 که الان نزدیک6 سال است دیگر تولید نمی شود
دیپ مکس ایکس 5 که الان 2 سال است دیگر تولید نمی شود .
دیپ مکس ایکس 6 که الان دو سال است دیگر تولید نمی شود .اگر مدلی در بازار پیدا کردید مطمئن باشید که اوریجنال نیست و چینی است .

لطفا توجه داشته باشید که مدلهای جعلی و چینی این دستگاه بیشتر از نیم متر نمی زنند.لطفا پول و سرمایه خود را هزینه دستگاه چینی و جعلی نکنید .نمایندگان فروش دستگاه اوریجنال را در سایت خود لورنز آلمان به این آدرس می توانید مشاهده کنید :  http://www.metaldetectors.de/uk/authorised-reseller.htm

اگر شما از هر اهل فنی در زمینه فلزیاب سوال کنید به شما خواهند گفت که لورنز یکی از موفق ترین دستگاه ها در ایران و کشورهای دیگر بوده است .
ضمنا شرکت لورنز برای کارهای صنعتی و کارخانه ها فلزیاب های خاص تولید می کند که اگر درخواست یا سوالی در این مورد داشتید با ما مکاتبه کنید

زمانی در بین مردمان این سرزمین کاسب دوست خدا یا حبیب اله بود .اما رفته رفته با کمرنگ شدن خیلی از اصول اخلاقی و کدرشدن وجدان خیلی افراد که به امید سود بادآورده یک شبه خیلی از اصول اخلاقی و انسانی را زیر پا گذاشتند شاید این اصل دیگر زیاد صدق نکند .یا شایسته است که ما تعریفی که از فروشنده و کاسب داریم را تغییردهیم که این افراد سودجو در این تعریف نگنجند.

متاسفانه در کارهایی که تخصصی هستند و عموم مردم از آن بی اطلاع : یک دسته از افراد به هدف سود بیشتر ، دست به فریب بقیه می زنند .کار دستگاه های فلزیاب ، گنج یاب و رادار های نفوذ کننده در زمین هم یکی از همین رشته ها می باشد . کمبود اطلاعات درست و روشن ، کم سوادی گروهی از خریداران ، منع قانونی یا نبودن قانون روشن در این زمینه به این افراد سودجو کمک زیادی کرده است .

در زیر دسته ای از تقلب هایی که تا کنون درترکیه ، ایران ، افغانستان ،عراق و دیگر کشورهای اطراف صورت گرفته است را برای شما ذکر می کنیم که از تجربه بقیه مطلع باشیم و همان تجربه را یک بار دیگر تکرار نکنیم:

فروش جنس ایرانی ساز به نام شرکت های کشورهای پیشرفته مانند ژاپن ، آمریکا، انگلستان و ...همیشه سعی کنید تلفن شرکت سازنده و آدرس خود آن شرکت و سایت آن را بگیرید و با یک اهل فن مشورت کنید که آیا متن این سایت واقعا توسط یک آمریکایی یا انگلیسی نوشته شده است یا توسط مترجم گوگل ترجمه شده است یا توسط دارالترجمه های اصفهان ، کرج، مشهد ، تبریز یا ارومیه .

جعل و فروش اجناس جعلی شرکت های معروف مثل اوکی ام ، لورنز و دیگر شرکت هافعال و معتبر در زمینه دستگاه های گنج یاب یا رادارهای نفوذ کنند در زمین.که در این زمینه باید حتما با شرکت سازنده خارجی در ارتباط باشید که فریب نخورید .

فروش وسایلی که هیچ ربطی به کار فلزیابی ندارد مثل فروش دوربین های حرارتی یا دوربین های مشاهده پرندگان به جای این دستگاه.طبق قوانین فیزیک هیچ نوری از داخل زمین بیرون نمی آید پس دوربین با موبایلی که با آن بتوان زیر زمین را مشاهده کرد یک کلاه برداری آشکار است.
عموما این افراد برای اینکه خطا کاری خود را بپوشانند سریع انگشت اتهام را به سوی بقیه شرکت ها نشانه می روند و خود را در جایگاه معصومیت و بقیه را به تقلب متهم می کنند .مثل دزدی که خود در جلوی جمعیت می دود و فریاد دزد دزد می زند .
به همین خاطر هر شرکتی که بقیه را متهم به فریب کاری و تقلب کرد خود نیز چندان معصوم نیست و خریدار باید شک کند و بررسی بیشتری کند .

دومین فریب کاری این شرکت ها این است که با وعده اینکه اگر شما از دستگاه راضی نبودید آن را پس می گیریم مشتری را از لحاظ روانی فریب می دهند .افراد بسیاری با این فریب دستگاهی که ربطی به این کار نداشته است را خریده اند یا اینکه وسیله ای جعلی خریداری کرده اند با این اطمینان خاطر که اگر جواب نداد آن را پس می دهیم .اما اگر این افراد درصد ریسک ، تلف کردن وقتی که می شد با یک دستگاه اوریجنال سریع و راحت به مقصد رسید و مشخص کردن محلهایی که عموما تا قبل از آن فقط شخص جستجو کننده از آنها خبر داشته است را اگر حساب کنند هرگز این فریب را نخواهند خورد.علاوه بر آن شما به عنوان مثال 30 میلیون تومان برای دستگاهی می دهید که 3 میلیون تومان هم ارزش ندارد و بعد هم که قصد تعویض آن را داشتید آن را با یک دستگاه جعلی دیگر برای شما تعویض می کنند.یعنی شما 30 میلیون تومان برای وسیله ای که ارزشی نداشته به شخص شیاد وام داده اید که بعد از چندین ماه هم که قصد پس دادن یا تعویض را دارید یا درصد بالایی از پول شما را کم می کنند یا آن را برای شما با یک دستگاه جعلی دیگر معاوضه می کنند .

همیشه سعی کنید که با خود شرکت سازنده مکاتبه کنید و از خود آنها نماینده معتبر فروش آنها را بپرسید یا اینکه در خود سایت آنها نمایندگان فروش راببینید و بعد از یکی از آنها اقدام به خرید بکنید .مطمئن باشید خود شرکت های سازنده از منافع خودشان به شدت دفاع می کنند و از شرکتی که ذره ای ایراد داشته باشد حمایت نخواهند کرد و اگر هر نماینده فروش خطایی مرتکب بشود آنها بلافاصله او را از لیست نمایندگان فروش حذف خواهند کرد .در این زمینه به هیچ کس تا زمانی که خود شرکت سازنده او را تایید نکرده اعتماد نکنید .این نیست که شرکت های معتبر اروپایی و آمریکایی به کسی نمایندگی بدهند و هیچ کنترلی یا تضمینی روی او نداشته باشند .

چک کردن شماره سریال هیچ وقت راه صد درصد قابل اعتمادی برای اطمینان از اصل بودن دستگاه نبوده است .یک دلار جعلی مسلما سریال یک دلار اصلی را روی خود دارد .با این تفاوت که از آن دلار اصلی فقط یک عدد موجود است و دلار جعلی ده ها هزار .
فریب اینکه یک جنس کمی ارزان تر از قیمت شرکت سازنده فروش می رود یا کمی گران تر را نخورید .یک دستگاه اوریجنال درست که خوب جواب بدهد ارزش کمی قیمت بالاتر را دارد.

یکی دیگر از فریب های این فروشندگان ترساندن مشتری از جی پی اس و ردیاب داخل دستگا ه ها است .ما قصد تایید یا تکذیب این نکته را نداریم اما نکته جالب این است که فروشندگانی که همه جا تبلیغ آشکار خیابانی کرده اند بیشتر این ادعا را مطرح می کنند که باید این سوال را از آنها پرسیدکه اگر این کار تا این حد غیر قانونی است که دولت داخل دستگاه ها ردیاب قرار می دهد که خریدار را پیدا کنند شما با چه جرات و مجوزی آزادانه تلفن و آدرس خود را این قدر واضح تبلیغ کرده اید ؟

 

بیایید کمی با فکر تر و منطقی تر عمل کنیم تا شاهد بر باد رفتن سرمایه خودمان نباشیم .

 

 

 

تماس با ما

آدرس : امارات متحده عربی دوبی دیره بین اتصالات و شهرداری دوبی ساختمان المصرف شماره 5

همراه بین الملل : 00971508799773

همراه ایران : 09195699287

پست الکترونیک : این ایمیل آدرس توسط سیستم ضد اسپم محافظت شده است. شما میباید جاوا اسکریپت خود را فعال نمایید 

درباره ما

لورنز یکی از بهترین و موفق ترین دستگاه های فلزیابی و طلایاب در جهان می باشد . افراد زیادی که با آن کار کرده اند و نتیجه گرفته اند گویای کیفیت و قدرت این دستگاه منحصر به فرد هستند . یکی از سریع ترین ، دقیق ترین و بدون خطاترین فلزیاب های پالس اینداکشن و دیجیتال می باشد. شرکت لورنز از زمان شروع کار خود چندین مدل زده است که عبارتند از : ادامه مطلب

تمام حقوق مادی و معنوی سایت مربوط به شرکت اسپادانا می باشد .

1387206099 Facebook

1387206199 Google_plus

1387206352 Twitter


logo

| لورنز | گنج یاب | طلایاب | فلزیاب | زد 1 | lorenz |